Relax-Dental    
Relax Dental Telefon
  Ana Sayfa   Hakkımızda Hizmetlerimiz Hekimlerimiz Fotoğraf Galerisi   İletişim    
     
  On-line Randevu  
  Doktorunuza Sorun  
  Acil Durumlar  
  Relax Dental'i İzleyin  
  Sık Sorulan Sorular  
  Sterilizasyon  
  Ağız ve Diş Sağlığı  
       
  Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi  
  Ortodonti  
  Endodonti  
  Pedodonti  
  Periodontoloji  
  Beyazlatma  
  Diş Dolgusu  
  Oral Diagnoz  
  Hassas Bağlı Protezler  
  Zirkon Protezler  
  Estetik Diş Hekimliği  
  İmplantoloji  
  Porselen Kaplamalar  
Relax Dental-Hizmetlerimiz
     
 


2011 yılında Diyarbakır'da hizmete açılan Relax-Dental Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik kısa zamanda gönüllerde umduğu yeri bulmuş ve şuan çevre illere hitap eder bir konuma gelmiştir. Bu hizmet yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve hastalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Polikliniğimiz Diyarbakır’ın merkezinde ulaşım açısından vatandaşımızın kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Merkezimiz "rahat bir gülümseme" anlayışı ile yapılandırılmış, oral diagnoz (ağız ve diş muayenesi),periodontoloji (dişeti hastalıkları), ortodonti (çapraşık diş tedavisi), endodonti (kanal tedavisi), protez, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Pedodonti (çocuk diş hekimliği) alanlarında hastalarına hizmet vermektedir.

Relax-Dental, insanın sahip olduğu en önemli değer olan sağlığın vazgeçilmezi “sterilizasyon ve temizlik” konusunda resmi mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan bir anlayışa sahiptir.

 
     
 
Ana Sayfa

|

Hakkımızda

|

Hizmetlerimiz

|

Hekimlerimiz

|

Tanıtım Videosu

|

İletişim

2011 © Tüm Hakları Relax Dental'e Aittir.

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.